Serwis

Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych

Nasz Serwis to wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynierów, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Prowadzony przez naszych inżynierów serwis urządzeń wielofunkcyjnych obejmuje między innymi regularne kontrole techniczne i przeglądy urządzeń, które gwarantują ciągłość pracy systemów DEVELOP. Dzięki temu systemy DEVELOP pracują niezawodnie, zapewniając naszym Klientom pełną satysfakcję przez cały okres eksploatacji urządzeń. Dodatkowym atutem, który charakteryzuje nasz serwis kopiarek, jest dopasowana do potrzeb Naszych Klientów umowa kompleksowej obsługi serwisowej, która gwarantuje wieloletnie bezpieczeństwo pracy urządzeń, niezmiennie wysoką jakość druku przy stałych niskich kosztach eksploatacji. Nasi Inżynierowie Serwisu to specjaliści, dzięki którym możemy zagwarantować Państwu, że naprawa urządzeń wielofunkcyjnych przebiegać będzie zawsze na najwyższym poziomie, a systemy DEVELOP będą nieustannie gotowe do pracy.

Potrzebna Państwu profesjonalna naprawa kserokopiarek lub serwis kopiarek i innych sprzętów biurowych? Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich Klientów, którzy liczą na szybką i skuteczną naprawę kserokopiarek.

Zgłoszenie serwisowe on-line

Świadczymy wyspecjalizowany i profesjonalny serwis urządzeń wielofunkcyjnych do drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania oraz drukarek. Jesteśmy certyfikowanym serwisem w najwyższej randze  „ELIT” w zakresie napraw i konserwacji urządzeń DEVELOP. Posiadamy również wiedzę oraz doświadczenie w zakresie serwisu oraz napraw urządzeń innych producentów. Zapewniamy  wszystkie niezbędne czynności w celu bezawaryjnej i ekonomicznej pracy urządzeń. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zapraszamy do konsultacji w sprawach technicznych dotyczących rozwiązań DEVELOP oraz szeroko pojętych systemów drukujących. 

Dzięki wypełnieniu krótkiego formularza, zapewnimy Państwu:

  • szybkie zgłoszenie awarii, które zostanie natychmiast przyjęte przez pracowników serwisu
  • możliwość zamawiania i monitorowania dostawy materiałów eksploatacyjnych
  • możliwość zgłaszania odczytów liczników urządzeń objętych umową serwisową lub wynajmowanych
Prosimy o wypełnie wszystkich pól oznaczonych " * "
Prosimy o wypełnie wszystkich pól oznaczonych " * "