Develop

Jesteśmy prekursorem w kształtowaniu przyszłości komunikacji biurowej. Nasze doradztwo idzie znacznie dalej niż tylko analiza i rekomendacje - możemy nie tylko ocenić Twoje potrzeby w dziedzinie systemów produkcji dokumentów ale zaprojektować i poprowadzić całą komunikację biurową. Naszym głównym celem jest zwiększenie wydajności procesów zarządzanie dokumentami.

Historia marki DEVELOP

LATA 40-TE XX WIEKU


Historia 1.pngFirma DEVELOP zostaje założona 21 czerwca 1948r. przez Dr.Waltera Eisbein, Konrada Kral i Arno Lippinghoff. Pierwszym zakładem produkcyjnym jest stara hala fabryczna w Stuttgart-Zuffenhausen. Równolegle z pojawieniem się pierwszych kuchenek mikrofalowych w amerykańskich domach i pierwszym telewizyjnym programem nadawanym w kolorze, Dr. Eisbein prezentuje pierwszą na świecie kopiarkę Develop D 10 „Blitz”

LATA 50-TE XX WIEKU


Historia 2.pngDla kopiarki Develop model – „Blitz” zostaje wydanych 16 patentów i 39 licencji. Develop sprzedaje swoje produkty w aż 87 krajach.
Develop dla kopiarek „Blitz” i Develop „Kombi” tworzy pierwszą kampanie reklamową: „Two minutes for one copy” (tłum. „Jedna kopia w dwie minuty”).

LATA 60-TE XX WIEKU

Historia 3.pngBeatlesi zajmują pierwsze pięć z dziesięciu miejsc na amerykańskiej liście przebojów. Silnik z wtryskiem paliwa dla samochodów jest gotowy do wprowadzenia na rynek. Neil Armstrong i Buzz Aldrin stawiają pierwsze kroki ludzkości na Księżycu.
Technologia elektrostatyki rewolucjonizuje proces kopiowania. Develop jest jedynym producentem oferującym urządzenia do każdego procesu: elektrostatyki, diffusion, dual-spectral i offsetu.

LATA 70-TE XX WIEK

Historia 4.pngZ Serią 33 „Volkskopierer”, Develop wypuszcza pierwszą małą automatyczną kopiarkę , z którą wchodzi na amerykański rynek. Rodzi się pierwsze dziecko z probówki, Concord rozpoczyna regularne loty transatlantyckie.
Develop tworzy pierwsze urządzenie do druku na standardowym papierze – Develop 66.1.

LATA 80-TE XX WIEKU

Historia 5.pngDevelop przedstawia najmniejszą na świecie automatyczną kopiarkę – Develop 10 – za co otrzymuje sześć międzynarodowych nagród za postępowy projekt.
Książę Karol, brytyjski następca tronu i Lady Diana Spencer biorą ślub i organizują wesele stulecia.
Develop podpisuje umowę partnerską z Minoltą i odtąd produkuje wszystkie małe i średnie urządzenia na rynek europejski. Na rynek zostaje wypuszczone urządzenie Develop 100, w ilościach ponad 100 000 sztuk.

LATA 90-TE XX WIEKU

Historia 6.pngDevelop jest w pełni zintegrowany z koncernem Minolta. Develop GmbH zostaje założony jako firma serwisowo – handlowa, zatrudniająca ponad 120 pracowników.
Sklonowana owieczka „Dolly” staje się pierwszą identyczną kopią dorosłego ssaka.
Develop wypuszcza pierwszą cyfrową monochromatyczną kopiarkę na rynek – D3000iD, której kontynuacją jest pierwsze cyfrowe kolorowe urządzenie wypuszczone na rynek rok później – DFC 100.

LATA 2000-2010

Historia 7.pngDevelop przenosi centralę z Gerlingen do Langenhagen. Wprowadza pierwszy pełnokolorowy biurowy system QC 1500/QC 2000 z technologią tandemową.
Unia Europejska wchodzi w trzecie i finalne stadium ekonomicznej i monetarnej unii z wprowadzoną wspólną walutą i utworzonym Europejskim Bankiem Centralnym.
Develop ma już ponad 300 specjalistycznych punktów w Niemczech i 55 przedstawicielstw na całym świecie.
Develop wypuszcza serię ineo, łączącą znakomitą jakość druku i wydajność.

DEVELOP DZISIAJ 

Historia 8.pngFirma DEVELOP zawsze wychodziła naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom rynku.
Aktualnie wszystkie produkowane urządzenia DEVELOP wykorzystują najnowocześniejszą, cyfrową metodę druku oraz najnowsze i najbardziej wyrafinowane rozwiązania informatyczne. 

Prosimy o wypełnie wszystkich pól oznaczonych " * "