Artykuł

Powrót

Convert+Share 4 – kolejny krok w przyszłość archiwizacji cyfrowej

Szczecin, 25 stycznia 2015r.

 Nic nie jest bardziej frustrujące niż otrzymanie wydrukowanego dokumentu lub nieedytowalnego pliku PDF, gdy musimy poddać edycji jego zawartość. Do tej pory oznaczało to ręczne przepisywanie tekstu w Wordzie, co pochłaniało bardzo dużą ilość czasu i mogło spowodować powstanie niepotrzebnych błędów w jego treści.

Obecnie oprogramowanie Convert+Share umożliwia skanowanie bezpośrednio do w pełni edytowalnych plików DOCX lub XLSX. Nowoczesny silnik OCR zastosowany w naszym oprogramowaniu pozwala również na tworzenie przeszukiwalnych plików PDF, co umożliwia kopiowanie tekstu w nich zawartości oraz wyszukiwanie interesujących nas treści, które są w nich zawarte (doskonałe rozwiązanie do współpracy z oprogramowaniem do elektronicznego obiegu dokumentów, który coraz szerzej stosowany jest również w Polsce).

Skanowanie bezpośrednio do Google Drive, Microsoft SharePoint / SharePoint Online dla Office 365, Evernote, systemów Windows, e-mail, FTP, SMB i wielu innych systemów czyni z naszej aplikacji niesamowicie elastyczne rozwiązanie archiwizacyjne. Dokumenty mogą być również bezpośrednio zapisywane w niezwykle wygodnym oprogramowaniu będącym w naszej ofercie, czyli Store+Find.

Convert+Share pozwala na przyspieszenie procesu pozyskiwania i wprowadzania informacji dzięki funkcji strefowego rozpoznawania znaków. Pozyskiwane w ten sposób informacje mogą być automatycznie wykorzystywane jako nazwa dokumentu podczas skanowania – czy skanowanie może być jeszcze prostsze?

Rozwiązania archiwizacyjne o tylu funkcjonalnościach są zazwyczaj bardzo skomplikowane w instalacji i administracji. Convert+Share dzieki nowym funkcjonalnościom jest niesamowicie prosty w konfiguracji zarówno podczas instalacji, jak i późniejszego użytkowania (pomaga w tym np. nowa funkcja „przeciągnij i upuść”, nowy licznik skanowanych dokumentów dla silnika OCR firmy ABBY, zupełnie przebudowany interfejs administratora).

Aby poznać pozostałe szczegóły Convert+Share 4, zapraszamy Państwa do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu prezetancji nowej wersji systemu.

 

Więcej informacji:logo Szczecin.png
tel.: +48 (91) 424 15 40,  fax: +48 (91) 312 24 70
email: info@developszczecin.pl
www.developszczecin.pl

Prosimy o wypełnie wszystkich pól oznaczonych " * "