Artykuł

Powrót

PrintSeller – profesjonalny system dla każdej drukarni

Szczecin, 25 stycznia 2016r.

PrintSeller to otwarta, bogata w moduły, elastyczna aplikacja, która została wydana z myślą o potrzebach firm świadczących usługi w branży poligraficznej – niezależnie od profilu produkcji czy sprzedaży.

Aplikacja dostarcza wielu dedykowanych rozwiązań integrujących procesy sprzedaży, zarządzania i produkcji, zarządzania bazą klientów marketingu internetowego oraz komunikacji biznesowej.

W skrócie – dzięki systemowi PrintSeller można uruchomić w pełni profesjonalny sklep internetowy z łatwym w obsłudze kreatorem automatycznej oferty online dowolnych usług poligraficznych oraz systemem wyceny indywidualnej.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nasz system pozwala na rozwój w dowolnie obranym kierunku zgodnie z profilem produkcji lub przyjętą strategią marketingową w przyszłości, a zatem jest odporny na tzw. ząb czasu.
Dodatkowym bardzo ważnym atutem jest z pewnością cena. Dzięki implementacji sprawdzonych i przebudowanych przez nas technologii OpenSource udało się nam zbudować projekt w taki sposób, że dziś możemy zaoferować Państwu w pełni funkcjonalną aplikację za cenę nawet czterokrotnie niższą niż konkurencyjne rozwiązania, które nie zapewniają takiej wydajności jak PrintSeller.

Poza zaawansowanymi modułami handlowymi aplikacja PrintSeller wyposażona jest również w wiele modułów ułatwiających zarządzanie serwisem od strony jego zawartości, informacji, redagowania treści czy dodawania w pełni edytowalnych galerii, które pozwolą w prosty sposób przedstawić ofertę każdej niemal drukarni.

  PrintSeller_zdj1.png

Więcej informacji:


logo Szczecin.png
tel.: +48 (91) 424 15 40,  fax: +48 (91) 312 24 70
email: info@developszczecin.pl
www.developszczecin.pl

Prosimy o wypełnie wszystkich pól oznaczonych " * "